Реставрація ванн

Реставрація ваннБюджет визначає рішення. Сьогодні реставрація ванн є самим простим і економічним рішенням способом здобуття гарної ванни без купівлі нової. За прийнятну ціну ви отримуєте ванну з новим покриттям, яка відновлює необхідний рівень естетичних і фізичних характеристик. Вам не потрібно демонтувати ванну. Реставрація ванн у Києві нашими фахівцями – це сучасні технології відновлення в досить стислі строки і без зайвих витрат з високим рівнем якості. Тепер Ви можете змінювати колір ванни на свій розсуд, завдяки чому вона може бути гармонійно вписана в будь-який інтер'єр. Сьогодні використовуються різні способи відновлення ванн. Нашими фахівцями виконується реставрація ванни за такими технологіями.

Акриловий вкладиш

Цей метод є одним з найбільш швидких і не вимагає застосування спеціальних хімічних засобів. Виготовляється міцний акриловий вкладиш, який монтується безпосередньо всередину ванни, стаючи її новим ложем. Для кріплення використовується особливий склад на основі поліуретанової піни, яка забезпечує щільне примикання і фіксацію вкладиша до поверхні старої ванни. Після виконання всіх операція ванна наповнюється водою і залишають на декілька годин. Після цього ванній можна користуватися.

Емалювання ванн

Одна з класичних технологій відновлення покриття ванни. Тепер вона може виконуватися на основі спеціальних емалей, призначених саме для ванних. Попередньо ванна зачищається, знежирюється, проходить обробку спеціальними лужними розчинами і розчинниками. Емаль наноситься в кілька шарів. Це економічно і ефективно. Однак кожну операцію необхідно виконувати максимально ретельно.

Наливна ванна

Нові матеріали дозволили розвинути традиційну технологію емалювання. Це акриловий матеріал, аналогічний тому, який використовується для виробництва вкладишів. Він також випускається в рідкому вигляді і застосовується для фарбування в тому числі і поверхонь ванн. Плюсом цієї технології є її відносна простота і можливість користування ванною вже через 36 годин після проведення всіх маніпуляцій. Ми можемо запропонувати Вам різні варіанти відновлення ванних залежно від їх технічного стану і запланованого бюджету. Наші майстри гарантують якісну роботу та відповідає реальним параметрам кошторис.